SEN DE BU BÜYÜK EKİBİN Bİ’ PARÇASI OLMAK İSTER MİSİN?
KARİYER
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI
Dijital Pazarlama alanında deneyimliysen; “Pazarlama stratejilerinde etkin rol alabilirim, tecrübelerimi de yaratıcılığımla birleştirebilirim.” diyorsan, seninle tanışmayı çok istiyoruz!
DİJİTAL PAZARLAMA STAJYERİ
Dijital Pazarlama alanında kariyer yapmak ve kendini geliştirmek istiyorsan; özgün fikirlerine ve yaratıcı ruhuna ama en önemlisi de kendine güveniyorsan, seni de ekibimize katmayı çok isteriz!
SEO UZMANI
SEO, raporlama ve takip aşamalarının tamamına hâkimsen; sektöründe kendine güveniyor, “Bu işi en iyi ben yaparım!” diyorsan, seninle tanışmayı çok isteriz!
SEO STAJYERİ
Geleceğin SEO’da olduğunu biliyor, kendini geliştirmek ve kariyer basamaklarında iyi bir ekiple yükselmek istiyorsan, birbirimize ihtiyacımız var demektir; seni de ekibimizde görmek istiyoruz!
GRAFİK TASARIM
Tasarım trendlerini takip ediyor; hızına, bakış açına ve yaratıcılığın ile ekibimize yeni bir soluk getireceğine inanıyorsan, bize bi’ adet sen lazım!
GRAFİK TASARIM STAJYERİ
Hey, sen! Renkli dünyanda havalar nasıl? Artık yaratıcılığı ve yeteneği profesyonelliğe taşıma vakti gelmedi mi? E hadi o zaman, seni bekliyoruz!
YAZILIM UZMANI
“Yeni teknolojilere ve framework’lere hâkimim, ‘clean ve agile coding’ prensiplerine uyarım, motivasyonum yüksek, analitik düşünme ve problem çözme becerisine de sahibim.” diyorsan, seni ekibimize bekliyoruz!
YAZILIM STAJYERİ
Biliyoruz yazılım senin için bir tutku! Sadece biraz zamana ve tecrübeye ihtiyacın var. Kariyer basamaklarında güzel bir ekibin parçası olmak istersen; Seni de ekibimize katmayı çok isteriz!
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Sayın iletişim profesyoneli, Toplantıdan toplantıya koşmak seni yormuyor, heyecanını ve azmini dinamik tutuyorsa; “En iyi briefleri ben veririm.” diyorsan, seni de aramızda görmek isteriz!
MÜŞTERİ HİZMETLERİ STAJYERİ
Yetiştirmek üzere, “Azimli ve sabırlıyım, tuttuğumu koparırım.” diyen, iletişimi kuvvetli, çözüm odaklı, enerjik ve pozitif yeni brief canavarları arıyoruz!
METİN YAZARI
SEO ile uyumlu çalışabiliyor, sorumluluk alabiliyor; kalemine, hızına ve fikirlerine güveniyorsan ama en önemlisi Türkçeyi çok iyi biliyorsan, seninle çalışmayı çok isteriz!
METİN YAZARI STAJYERİ
Yazım yanlışı görünce moralin mi bozuluyor? Fikirlerini kaleme dökmekte zorluk çekmiyor, bir de “Sorumluluk sahibiyim, başladığım işi bitiririm.” diyorsan, seni de ekibimizde görmeyi çok isteriz. Fularını almayı unutma!