Dijital Pazarlamayı Uzmanından Öğren! - e-adam

Learn Digital Marketing from an Expert!

Training Packages

E-commerce is very easy with E-adam!

Let's Call You
Mizgin Avşar

Mizgin AvşarMizgin Avşar

Meta Business Eğitmeni

Aslı Sarı

Aslı SarıAslı Sarı

Google ADS Eğitmeni

İrem Marufoğlu

İrem Marufoğluİrem Marufoğlu

Tiktok Business Eğitmeni

Dilruba Alioğlu

Dilruba AlioğluDilruba Alioğlu

SEO ve Raporlama Eğitmeni

Biz Kimiz?

Alanında uzman 4 kadın eğitmenden oluşan dijital eğitim almanızı sağlayan bir oluşumuz.

Yüzlerce markaya alanımızda stratejiler belirleyerek hizmetler verdik, vermeye devam ediyoruz. Gelen talepler ve dijital dünyada yer edinmek isteyen kişilerin yaşadığı sorunlar bizde bu eğitimleri verme isteği uyandırdı. Sorun yaşayan kişilere yardımcı olmak, yeni biigiler öğrenmek ve bu bilgileri isteyen kişilere öğretmek bizi motive ediyor. Alanımızın getirdiği zorunluluklardan biri olan güncel kalma durumunu bizden eğitim almak isteyen kişilerle paylaşma düşüncesi bizi heyecanlandırıyor ve bu heyecanımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Dijital Pazarlamayı Uzmanından Öğren!Dijital Pazarlamayı Uzmanından Öğren!

Alanında uzman 4 kadın eğitmenin oluşturduğu eğitimler ile dijital pazarlama alanına dair tüm soru işaretleriniz cevap bulacak!

shape
shape

Eğitimlerimiz

education icon

Meta Business

Facebook Business yeni adıyla Meta Business Eğitimi ile panel kullanımını öğrenmenizi sağlıyoruz. Facebook, Instagram, WhatsApp ve anlaşmalı uygulamalar üzerinden nasıl reklam verebileceğinizi öğretiyoruz. Tecrübelerimize dayalı olarak nasıl ilerlemeniz gerektiğinize dair bilgiler paylaşıyoruz.

education icon

SEO ve Raporlama

SEO konusunda geliştirmeler yaparak trafiği artırma ve organik büyümeye katkı sağlama amacıyla elde ettiğiniz verileri, doğru şekilde raporlamak, web site performansınızı arttırmak için en faydalı noktaları sizlerle paylaşacağız. Detaylı SEO & Raporlama eğitimimizle aklınızdaki tüm soruları yanıtlıyoruz.

education icon

Google ADS

Google ADS Eğitimi ile Google reklamcılığına dair aklınıza takılan tüm soruları cevaplıyor, markanıza özel Google reklam stratejilerini nasıl oluşturabileceğinizi anlatıyor ve Google'daki tüm kampanya ve reklam türlerine hakim olmanıza yardımcı oluyoruz.

education icon

Tiktok Business

Tiktok tarafında ihtiyaç odaklı uygun çözümler sunmak ve işletmelerin dijital pazarlama alanında başarılı olmalarını sağlaması için oluşturduk. Bu yüzden Tiktok Business eğitimi ile tüm alanlara hakim olacaksınız ve aklınızda soru işareti kalmayacak.