Geliştirmelerimiz - e-adam

Dijital Pazarlamayı Uzmanından Öğren!

Eğitim Paketleri

E-adam ile E-ticaret çok kolay!

Sizi Arayalım
Kod Kütüphanesi
1

E-ADAM

Kod Kütüphanesi

İhtiyacınız olan her şeyi içeren bir kod kütüphanesi! Web sitelerinizi hızla geliştirmek için hazır kod yapılarıyla, blog oluşturmaktan geri sayıma, üst banner tasarımından çizili fiyat ekleme işlemlerine kadar 30'dan fazla yazılımsal özellik kolayca entegre edilebilir.

Kod bilgisine gerek duymadan kullanılabilir. E-Adam ekibinde aktif olarak kullanılıyor.

Projenin Amacı?

Yazılım bilgisine sahip olmayanlar için kampanya kurguları oluşturup yönetmeyi kolaylaştıran bir platform geliştiriyoruz. Kullanıcılar, kampanya sayaçları, logo eklemeleri, kayan yazılar gibi çeşitli özellikleri kolayca kullanarak işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilecekler.

Hangi Aşamada?

Proje tamamlanmış durumda ve ajans tarafından 2024 Ocak ayından itibaren aktif olarak kullanılmaktadır. Yeni eklenen özelliklerle sürekli olarak geliştirilmeye devam ediliyor.

Tasarım Kütüphanesi
2

E-ADAM

Tasarım Kütüphanesi

Web sitenizin tasarımını sınırların ötesine taşıyın!

Hızlı ve kolayca yüzlerce seçkin tasarım arasından seçim yapabileceğiniz kütüphanemiz, kullanıcı dostu arayüzlerle web sitenizi oluşturmanızı sağlar. İsterseniz sürekli bırak mantığıyla kendi tasarım şablonunuzu oluşturabilirsiniz. Titizlikle düşünülen UX/UI detayları, kullanıcılarınızın beğenisini kazanacak şekilde hazırlanmıştır.

Projenin Amacı?

Kullanıcının beğendiği tasarımları, herhangi bir tasarım ve kodlama süresi beklemeden sitesine hızlıca entegre etmektir.

Hangi Aşamada?

Proje başlamış durumda ve ajans tarafından 2024 Mart ayından itibaren aktif olarak kullanılacak. Mayıs ayında ise isteyen birçok kullanıcıyla paylaşılacak.

Destek Paneli
3

E-ADAM

Destek Paneli

E-Adam bünyesindeki markalara özel hazırlanan destek paneli, tüm ekibe tek tuşla ulaşmanızı, taleplerinizi oluşturmanızı, iş birlikleri hakkında bilgi almanızı, raporları incelemenizi ve ajans tarafındaki tüm gelişmeleri rahatlıkla takip etmenizi sağlar.

Projenin Amacı?

Müşterilere 7/24 destek sağlamak, talepleri yanlış anlaşılmadan takip edip hızlı sonuç almak, iş emri atamak, destek taleplerinin aşamalarını görmek, yanıt sürelerini ölçmek ve iş kalitesini artırmak için tasarlandı.

Hangi Aşamada?

Proje 2023 Ocak ayında aktif hale getirildi ve 2024 Şubat ayında yeni bir arayüzle devam ediyor.

Raporlama
4

E-ADAM

Raporlama

E-adam kullanıcıları artık Google ADS, Meta ADS, Google Analytics ve site cirosu, sipariş adedi, ürün adedi ve e-ticaret dönüşüm oranlarını tek bir panelden takip edebilecekler.

Bu yeni entegrasyon ile kullanıcılar istedikleri tarih aralığındaki performanslarını kolayca görebilecekler.

Projenin Amacı?

E-adam kullanıcılarına dijital pazarlama ve web analitiği alanlarında kolaylık sağlamak, performanslarını etkili bir şekilde takip etmelerini sağlamak. Google ADS, Meta ADS, Google Analytics ve e-ticaret verilerini tek bir panelden erişilebilir hale getirerek raporlama süreçlerini optimize etmek hedeflenmektedir.

Hangi Aşamada?

Proje 2024 Ocak tarihinde başlamış olup. Yeni eklenen özelliklerle sürekli olarak geliştirilmeye devam ediliyor.

Ücretsiz Analiz
5

E-ADAM

Ücretsiz Analiz

Dijital varlığınızı analiz edin, başarıyı yakalayın!

Ücretsiz analiz hizmetimizle markanızın dijital performansını detaylı bir şekilde inceleyerek özel raporlar oluşturuyoruz. Markanızın dijital potansiyelini keşfetmek için hemen başvurun

Ücretsiz Analiz

Projenin Amacı?

Markaların dijital varlıklarını analiz ederek, potansiyellerini keşfetmelerine ve dijital ortamda başarıyı yakalamalarına yardımcı olmak amacıyla hazırlanan analizden faydalanın.

Hangi Aşamada?

Proje 2022 Temmuz tarihinde başlamış olup aktif olarak ücretsiz analizler devam etmektedir.

Tools
6

E-ADAM

Tools

Çok hızlı ve kolay bir şekilde dijital dünyada işlerinizi kolaylaştıracak araçlarımızı yakında paylaşacağız. Web yöneticilerine sunduğumuz Robot.txt ve Sitemap gibi dosyaların yanı sıra, yeni özelliklerle güçlendirilmiş diğer araçlar da eklenecek.

Projenin Amacı?

Dijital dünyada işlerinizi kolaylaştırmak amacıyla hazırladığımız toollar ile Robot.txt, Sitemap gibi dosyaları hızlıca oluşturabilirsiniz.

Hangi Aşamada?

Proje Şubat 2024'te başladı ve Nisan ayında etkin bir şekilde kullanılmaya başlanacak.

IYZADS
7

E-ADAM

IYZADS

Tek tuşla kolay reklam!

Bu yazılım projesi, dijital reklamcılık alanında çığır açarak ülkenin en etkili ve kullanıcı dostu reklam verme platformu olma misyonunu taşıyor. Ayrıca, global ölçekte adından sıkça söz ettirerek en çok tercih edilen reklam paneli olma hedefine odaklanıyor.

Google, Meta, TikTok gibi reklam panellerini tek bir merkezden yönetebilme imkanı sunarken, raporlama, yapay zeka araçları, tasarım, SEO, entegrasyon, strateji ve optimizasyon özellikleri ile dijital reklamcılık alanında önemli bir adım atmayı vaat ediyor.

Projenin Amacı?

50 kişilik bir ajansın yaptığı tüm işi tek bir tuşla yapay zeka aracımıza bırakmanızı sağlayacaktır. Kullanıcıların tek tıkla kolay ve hızlı bir şekilde reklam vermesini planlıyor.

Hangi Aşamada?

2024 Mayıs ayında platformu içeride kullanıma açmayı planlıyor ve Mayıs ayında tüm kullanıcılarla paylaşacak.

Akademi
8

E-ADAM

Akademi

Dijital pazarlamada uzmanlaşın! Eğitimlerimizle dijital pazarlama dünyasının kapılarını aralıyoruz. Google'dan Meta'ya, TikTok'tan SEO'ya geniş bir yelpazede eğitimler sunan uzman kadromuzla, stratejik pazarlama becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Yakın zamanda Linkedin ve E-ihracat eğitimleri de eklenecektir. Eğitmen ağı da çok yakında genişletilecektir

Projenin Amacı?

Kişilerin ve markaların dijital pazarlama dünyasında uzmanlaşmalarını sağlayarak, iş hayatlarında ve kariyerlerinde ilerlemelerine yardımcı olmak amacıyla ortaya çıkardığımız projeyle dijital pazarlama alanında uzmanlar yetiştiriyoruz.

Hangi Aşamada?

Proje Ekim 2023 tarihinde hayata geçirildi, aktif bir şekilde eğitimler veriliyor. Detayları buradan inceleyebilirsiniz www.eadamakademi.com