PAKETLERİMİZ

İNCELEMEK İSTEDİĞİNİZ PAKETİ SEÇİNİZ

E-ticaret Dijital Performans Paketi İncele

Sizin için hazırladığımız “E-ticaret Dijital Performans” paketimizle; firmanızın dijital varlığını, sonuç odaklı ve en uygun maliyetlerle maksimum dönüşüm elde ederek en iyi noktaya taşıyabilirsiniz. 360° Dijital Reklam Yönetimi ve Danışmanlığı’ndan Kampanya Kurgusu ve Uygulaması’na; Teknik Destek’ten Marka Bilinirliği Arttırma’ya kadar Business ve Premium olmak üzere çok yönlü hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tasarım Paketi İncele

Web siteniz markanızın yüzüdür. İnsanların sitenize girdiklerindeki ilk izlenimleri de, marka kimliği oluşturmanızda oldukça etkilidir. Çünkü etkileyici bir tasarım, sayfalar dolusu yazıdan daha ilgi çekicidir. E-adam olarak, markanıza özel “Tasarım Paketi” ile sitenizi daha konforlu ve dikkat çekici hâle getirmeye hazırız. Yaratıcı Banner ve Slider’lardan Ödeme Sistemi Kurulumu’na; karmaşaları ortadan kaldıracak Kategori Ağacı’ndan WhatsApp Butonu’na kadar, kullanıcı deneyimini iyileştirecek ve kolaylaştıracak Tasarım Paketi içeriklerimize göz atmak için tıklayabilirsiniz.

Seo Paketi İncele

İşinizde profesyonel olmak ya da zirveyi korumak istiyorsanız; web sitenizin performansını arttıracak, arama sonuçlarında sizi en yukarıya taşıyacak ve potansiyel müşterilerinize ulaşma konusunda size en faydalı olacak “SEO Paketi” ile İç Optimizasyon, Analiz&Ölçümleme, İçerik Optimizasyonu, Dış Optimizasyon ve Performans Optimizasyonu gibi hizmetlerimizden yararlanabilir, detaylı hizmet içeriklerine göz atabilirsiniz.